Hadex

Tworzymy solidne fundamenty dla sektora budowlanego

Od wielu lat jesteśmy udziałowcem grupy Polskie Hurtownie Materiałów Budowlanych!

Rozpoczynaliśmy jako mała hurtownia w Jastrzębiu-Zdroju w 1986 roku, by stać się jednym z wiodących dostawców materiałów budowlanych dla mieszkańców południowej Polski.

Dynamiczny rozwój firmy zainicjowaliśmy po zmianach ustrojowych w Polsce, uruchamiając nowe oddziały w różnych miastach, takich jak Piekary Śląskie, Katowice, Ochaby Małe, Bieruń, Tychy, Zebrzydowice, a także w Gliwicach. Nie ograniczamy się tylko do Śląska - mamy również oddziały w Krakowie i Łodzi.

Od 1999 roku funkcjonujemy jako Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex Sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju.

Zapewniamy naszym Klientom - zarówno inwestycyjnym, jak i indywidualnym - najszerszy wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych najwyższej jakości dostępnych na rynku.

Jako członek niezależnej Grupy Polskich Hurtowni Materiałów Budowlanych, symbolizujemy jakość, terminowość oraz kładziemy duży nacisk na potrzeby i zadowolenie Klienta.

Bierzemy również udział w branżowych wydarzeniach i aktywnie działamy na forach budowlanych. Nasze zaangażowanie zdobyło uznanie Klientów, czego dowodem są prestiżowe nagrody, takie jak Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Polski Sukces czy Diamenty Miesięcznika Forbes. To tylko potwierdza, że wybraliśmy właściwą ścieżkę rozwoju.

Kompleksowo dla branży budowlanej

Od ponad 35 lat z uwagą śledzimy rynek budowlany, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów w zakresie kompleksowych rozwiązań. Stąd też nasz stały rozwój Grupy Hadex, w ramach której dostarczamy naszym Partnerom wszystko, co niezbędne do realizacji projektów budowlanych, remontowych, wykończeniowych czy aranżacji przestrzeni wokół domu.

Prowadzimy jedną z największych sieci hurtowni materiałów budowlanych na Śląsku. Nasze produkty trafiają nie tylko do Klientów w Polsce, ale także do kontrahentów w całej Europie. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom możliwość wyboru spośród materiałów budowlanych i wykończeniowych najwyższej jakości. Przy tym, gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz atrakcyjną ofertę.

Grupa Hadex to także rozwijająca się sieć Salonów Okien i Drzwi

Aktualnie posiadamy punkty zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju, Bieruniu, Gliwicach oraz Krakowie. Nasze Salony Okien i Drzwi dostarczają kompleksowe usługi – od doradztwa, wyceny oraz sprzedaży, po transport oraz montaż.

SALONY OKIEN I DRZWI

Grupa Hadex to także rozwijająca się sieć Salonów Okien i Drzwi

Aktualnie posiadamy punkty zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju, Bieruniu, Gliwicach oraz Krakowie. Nasze Salony Okien i Drzwi dostarczają kompleksowe usługi – od doradztwa, wyceny oraz sprzedaży, po transport oraz montaż.

Grupa Hadex to także rozwijająca się sieć Salonów Okien i Drzwi

Aktualnie posiadamy punkty zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju, Bieruniu, Gliwicach oraz Krakowie. Nasze Salony Okien i Drzwi dostarczają kompleksowe usługi – od doradztwa, wyceny oraz sprzedaży, po transport oraz montaż.

HADEX DEVELOPMENT

Hadex to przede wszystkim ludzie

Hadex to przedsiębiorstwo zbudowane na trwałych fundamentach. Wśród tych filarów, dwa są dla nas wyjątkowo ważne - to nasi pracownicy i Klienci. Codzienne zaangażowanie naszej kadry przyczynia się do wzmocnienia marki Hadex jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Inwestujemy

w rozwój wiedzy i umiejętności naszych pracowników, co bezpośrednio wpływa na wzrost zaufania naszych partnerów biznesowych.

Dążymy

do tego, aby nasi Klienci - zarówno ci biznesowi, jak i indywidualni - nawiązywali z nami długotrwałe relacje.

Aspirujemy

do bycia dla nich partnerem, a nie tylko kolejną siecią hurtowni. To jest powód, dla którego regularnie organizujemy targi budowlane oraz spotkania branżowe, które stanowią cenne źródło inspiracji.

Zapraszamy

naszych Klientów na wyjazdy integracyjne, gdzie mamy możliwość zacieśnienia naszych relacji w przyjaznej atmosferze i pokazania, że to ludzie są kluczem do sukcesu w biznesie. W taki sposób postrzegamy działalność nowoczesnej firmy, skoncentrowanej na Klientach.

Obecnie nasz zespół składa się z około 100 pracowników

Nasze plany na przyszłość obejmują dalsze zwiększenie zasobów kadrowych, aby móc jeszcze skuteczniej i efektywniej

Podążamy z duchem czasu

Choć jesteśmy obecni na rynku od ponad 35 lat, nie ograniczamy się wyłącznie do tradycyjnych rozwiązań. Uważnie obserwujemy i rozumiemy dynamiczne zmiany zachodzące w naszym świecie. Bierzemy w nich aktywny udział, szczególnie w przestrzeni internetowej, gdzie dzielimy się z naszymi Klientami praktycznymi poradami i aktualnościami z życia naszej firmy.

Internet stał się dla naszych Klientów istotnym źródłem wiedzy i inspiracji, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na brak obecności w tej przestrzeni. Prowadzimy profile na Facebooku, Instagramie, LinkedIN, a także posiadamy kanał na platformie Youtube. Aby nasi Klienci mogli być na bieżąco z naszymi produktami i rozwiązaniami regularnie wysyłamy newsletter, udzielamy się na forach budowlanych, a także informujemy o nowościach za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, w tym przez naszą stronę www.

W naszych planach na przyszłość jest również uruchomienie dynamicznie działającego sklepu internetowego, który znacznie zwiększy zasięg naszej oferty.

Hadex

Nasza misja

Tworzymy solidne fundamenty dla sektora budowlanego poprzez dostarczanie najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych, wspierając zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

W Hadex, nasi pracownicy i klienci są dla nas najważniejsi, dlatego stale inwestujemy w rozwój naszego zespołu i budowanie trwałych relacji z partnerami. Wiedząc, jak kluczowe dla naszych Klientów jest dostęp do aktualnych informacji i innowacyjnych rozwiązań, aktywnie udzielamy się w internecie i planujemy dalszy rozwój naszych cyfrowych kanałów komunikacji.

Wizja

Dążymy do bycia liderem na rynku dostawców materiałów budowlanych i wykończeniowych w Polsce, oferując najszerszy wybór produktów najwyższej jakości. Aspirujemy do bycia partnerem dla naszych Klientów, a nie tylko dostawcą - tworząc dla nich wartość poprzez szeroką ofertę, szybką realizację zamówień, i kompetentną obsługę.

W przyszłości, widzimy siebie jako nowoczesną firmę, która skutecznie łączy tradycyjne wartości z nowymi technologiami, stale podążając za zmianami na rynku i rozwijając się w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

„Poprawa ergonomii pracy w Przedsiębiorstwie HADEX”

Realizowany przez Centrum Zaopatrzenia Budowlanego HADEX Sp. z o.o. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego) w ramach Osi Priorytetowej VIII Regionalne kadry gospodarki opartej na wiedzy, Działania 8.3 Poprawa dostępu do profilaktyki, diagnostyki i rehabilitacji leczniczej ułatwiającej pozostanie w zatrudnieniu i powrót do pracy, Poddziałania 8.3.2 Realizowanie aktywizacji zawodowej poprzez zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej (typ 7: Wdrożenie programów ukierunkowanych na eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy, z uwzględnieniem działań szkoleniowych).

Celem głównym projektu jest poprawa ergonomii pracy , utrzymanie w zatrudnieniu, oraz dostęp do profilaktyki zagrożeń zdrowotnych pracowników Przedsiębiorstwa HADEX. Celem szczegółowym Projektu jest poprawa dostępu do profilaktyki, diagnostyki i rehabilitacji leczniczej ułatwiającej pozostanie w zatrudnieniu i powrót do pracy. Nasz Projekt zakłada opracowanie i wdrożenie rozwiązań organizacyjnych tj. takich rozwiązań, które nie były stosowane dotychczas w zakładzie pracy i będą docelowo służyły eliminowaniu zidentyfikowanych czynników wpływających negatywnie na zdrowie pracowników.

Beneficjent : Centrum Zaopatrzenia Budowlanego HADEX Sp. z o.o.
Wartość projektu: 478 435,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 406 669,75 PLN

W Projekcie zaplanowano następujące działania:
1) DZIAŁANIA SZKOLENIOWE:
Szkolenie: Techniki zwalczanie stresu i wypalenia zawodowego – zwalczanie stresu i wypalenia zawodowego, Praca z trudnym klientem praca pod presją czasu, Ergonomia na stanowisku pracy.

2) DZIAŁANIA ZWIĄZANIE Z MODERNIZACJĄ STANOWISKA PRACY
Zakup urządzeń i maszyno podwyższonym standardzie takich jak : krzesła biurowe, podnóżki ergonomiczne, monitor o podwyższonych parametrach, ergonomiczne podkładki pod myszkę, jezdne podesty robocze, zamiatarki kompaktowe, szorowarki akumulatorowe, wózki paletowe akumulatorowe.