Postaw na prestige

Wybierz dobrze!

Warto inwestować w materiały wyższej jakości i cieszyć się estetyczną i wyjątkowo funkcjonalną nawierzchnią, której pielęgnacja niewiele będzie nas kosztować.

Naszym klientom zawsze uświadamiamy, że poza ceną materiału, kluczową rolę w całości inwestycji odgrywa koszt robocizny, z czego często nie zdają sobie sprawy. Dlatego podczas decyzji o zakupie materiału nawierzchniowego odradzamy kierowanie się jedynie jego ceną, która stanowi zaledwie ok. 30% wszystkich poniesionych kosztów. To dlatego znacznie lepszą inwestycją jest wybór innowacyjnej kostki brukowej czy płyt tarasowych z grupy Prestige i Top Prestige, których estetyka i funkcjonalność znacząco przewyższają produkty standardowe. Za relatywnie niewielką dopłatą zyskujemy nie tylko jakość produktu, ale i komfort użytkowania.

Pokażmy to na przykładzie podjazdu o powierzchni 70m2 oraz dwóch rodzajach materiału: kostki brukowej w wersji standardowej i uszlachetnionej płyty Novator z kolekcji Top Prestige.

Różnica kosztów inwestycji tylko 20%

Z przedstawionego przykładu jasno wynika, że inwestując jedynie 20% więcej staniemy się właścicielami nawierzchni o nieporównywalnie lepszych parametrach i ciekawszej estetyce. Jeśli jednak te 20% to zbyt dużo, lepiej pomyśleć o niewielkim zmniejszeniu rozmiaru zabudowy niż decydować się na materiał standardowy.

Lepiej mniej, a ładniej

Wszystkie produkty z linii Top Prestige stworzone zostały w zgodzie z najnowszymi trendami w projektowaniu przestrzeni oraz dbałością o każdy detal, gwarantując komfortowe użytkowanie i wyjątkową jakość na lata. Warstwa licowa poszczególnych elementów została zabezpieczona innowacyjnym systemem Perlon, który prawie całkowicie eliminuje powstawanie zabrudzeń, także tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia. System ten trwale wydobywa i intensyfikuje kolory oraz sprawia, że nawierzchnia jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, nie wymagając przy tym, co ważne, nieporównywalnie mniej efektywnej impregnacji.