Aktualności

Nietypowe Domy Polski - Dom w drzewach

Czas na kolejny dom z naszego kalendarza, który zbudowano nad ziemią.

https://wdrzewach.pl/

Twoim marzeniem w dzieciństwie było mieć domek na drzewie? A może to marzenie było spełnione i chętnie wracasz do tamtych czasów? Czas najwyższy odświeżyć wspomnienia i wspiąć się parę metrów nad ziemię!

Apartamenty W DRZEWACH to aktualnie kompleks czterech domków. Każdy z nich nazwę odziedziczył po znajdującym się w pobliżu drzewie: tuja, jodła, grab czy sosna. Zawieszone parę metrów nad ziemią bez stałych podparć do gruntu pozwalają jeszcze bardziej poczuć bliskość natury. Również jak okalające drzewa, często „wyrastające” spod tarasu. Wejście do nich możliwe jest tylko po wybudowanych dodatkowo schodach, niestety wdrapywanie się po drzewie nie zawsze byłoby dobrym rozwiązaniem. Jednopoziomowe lub dwupoziomowe z tarasami na różnych poziomach. Zbudowane prawie w całości z naturalnego drzewa z licznymi przeszkleniami, które zapewniają widok na nałęczowskie wąwozy porośnięte pięknym starodrzewiem.

Takie domy to rozwiązanie dla osób uwielbiających ciszę oraz bliskość natury, którym codzienne pobudki z widokiem na las będą dodawać nowej energii! Czy zaliczasz się do takich osób?

Powrót