Centrum budowlane /

Materiały Budowlane

Materiały Budowlane

Hadex to nowoczesne, doskonale zaopatrzone składy budowlane. Każdy Klient indywidualny może liczyć na fachowe doradztwo i przydzielenie indywidualnego opiekuna budowy. Jesteśmy również sprawdzonym partnerem przy realizacji nawet bardzo zaawansowanych projektów budowlanych. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi, które mogą liczyć na indywidualne warunki współpracy i nasze zaangażowanie. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i merytoryczne do obsługi inwestycji.

Zaopatrujemy nie tylko wielkie firmy zajmujące się budową osiedli domków jednorodzinnych czy apartamentowców. Z naszych usług korzystają także niewielkie przedsiębiorstwa branży budowlanej oraz osoby prywatne, które poszukują najlepszych materiałów do budowy lub remontu swojego domu lub mieszkania.

Oferujemy niezwykle szeroki asortyment produktów, które łączy jedno: najwyższa jakość. To właśnie dzięki temu doskonale sprawdzają się one w każdych, nawet skrajnie trudnych, warunkach. Nasze materiały budowlane wykorzystywane są na wielu budowach w kraju i za granicą. Są cenione przez profesjonalistów za doskonałe właściwości i to, że ich zastosowanie nie tylko skraca czas budowy, ale i sprawia, że efekty wykonywanych prac są niezwykle trwałe. Składy budowlane Hadex to oferta, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Można u nas znaleźć następujące materiały:

  • spoiwa, stal, sieci, bloczki fundamentowe, hydroizolacje, doświetlacze;
  • materiały ścienne i stropowe;
  • systemy kominowe;
  • kompleksowe systemy dachowe: pokrycia, rynny, okna dachowe;
  • stolarka okienna i drzwiowa, bramy garażowe;
  • izolacja termiczna, kleje i tynki elewacyjne;
  • cegła klinkierowa i kamień elewacyjny;
  • sucha zabudowa, płyty g-k, profile;

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do budownictwa: wiemy, jak ważnym i odpowiedzialnym zadaniem jest stawianie domu czy też remont jakiejkolwiek budowli i jak wiele zależy od tego, czy użyte w tym celu materiały budowlane będą atestowane, bezpieczne i wytrzymałe. Z tego właśnie powodu cały nasz asortyment to wyłącznie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, co do których bezpieczeństwa jesteśmy w pełni przekonani. Z naszych usług korzystają nie tylko mieszkańcy dużych miast takich jak Kraków, Gliwice, Katowice czy Łódź, ponieważ nasi Klienci to osoby z terenu całej Polski.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego składu budowlanego i skorzystania z jego usług!