Brukarstwo Gliwice

O tym, że kostka brukowa wraca do łask wiadomo od kilku lat i z roku na roku obserwuje się coraz większą jej popularność. Ci którym wydawało się, że płytki chodnikowe czy innego rodzaju nawierzchnie będą w stanie na stałe ją zastąpić, mylili się i to bardzo – kostka brukowa dzisiaj jest jeszcze bardziej popularna niż kiedyś. Dlaczego tak jest? Powodów jest z pewnością wiele, w końcu każdy zwraca uwagę na inne aspekty nawierzchni. Tym jednak, co zdają się doceniać wszyscy są możliwości estetyczne kostki oraz fakt, że pozwala ona w pewien sposób zapanować nad błotem i ogólnym bałaganem jaki tworzy się na nawierzchni. Dobrze położona kostka brukowa nie tylko bowiem ładnie wygląda, podkreślając styl posesji, ale też jest solidna i wytrzymała, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że wjeżdżające na podjazd samochody uszkodzą nawierzchnię, jak ma to często miejsce w przypadku płyt chodnikowych czy innych alternatywnych rozwiązań.

Oczywiście za popularnością kostki brukowej idzie również popularność firm zajmujących się produkcją kostek oraz ich montażem – dobra firma brukarska jest obecnie na wagę złota i oferuje terminy na kilkanaście miesięcy do przodu, można więc powiedzieć, że do łask wróciło też brukarstwo. Gliwice i Jastrzębie Zdrój to miejscowości, w których Centrum Kostki Brukowej Hadex posiada oddziały przy których znajdują się specjalnie przygotowane ogródki wystawowe, w których to można obejrzeć produkty firmy Libet. Podobny ogródek, tylko że z aranżacjami produktów marki Bruk-Bet można znaleźć w Zebrzydowicach.

Dla tych którzy są zainteresowani usługą jaką jest brukarstwo, Gliwice i Jastrzębie stanowią dobrą opcję, gdyż hurtownia Hadex, razem z firmą Libet ogłosiła właśnie wiosenną promocję na artykuły z najnowszej kolelekcji Libet. Ceny wybranych produktów z kategorii Nowości zostały obniżone o 23% w stosunku do cenny cennikowej (tzw. produkt bez VAT). Wszyscy zainteresowani kostką brukową mogą więc bez przeszkód obejrzeć przygotowane aranżacje i zakupić kostkę w promocyjnej, wiosennej cenie.

Gdy już podejmiemy decyzję o chęci zakupu kostki brukowej, pozostaje jeszcze określenie jaka kostka najbardziej nam się podoba i tutaj wybór jest ogromny w zależności od pożądanego przez nas kształtu, koloru, faktury czy krawędzi. Kostka tradycyjna, postarzana, w kształcie łusek, chropowata lub gładka, szara, biała lub kolorowa – w ofercie firmy Hadex znaleźć można zarówno tradycyjne, jak również nowoczesne, mocno nasycone kolorami modele kostek, dzięki czemu każdy z klientów jest w stanie znaleźć coś dla siebie.