Kostka brukowa Gliwice

Po długiej zimie, wreszcie nadeszła wiosna, która to jest zdecydowanie najlepszym okresem na prace zewnętrzne i przydomowe, na co wpływ ma nie tylko temperatura, ale również fakt, że wszelkiego rodzaju zmiany i porządki dotyczące ogrodu czy ogólnie posesji zazwyczaj realizuje się właśnie wtedy. Do prac które warto wykonać wiosną, zdecydowanie należy wymiana nawierzchni. Jest to doskonały moment, zarówno ze względu na dobre warunki atmosferyczne, jak również dlatego, że po zimie nawierzchnia najczęściej jest w słabej kondycji i wymaga stosownego odświeżenia lub renowacji.

Do podobnego wniosku doszła hurtownia Hadex, będąca jedną z najbardziej znanych hurtowni, jeśli chodzi o sprzedaż produktu jakim jest kostka brukowa – Gliwice, Jastrzębie Zdrój oraz Zebrzydowice – w tych miastach można osobiście przekonać się o oferowanych przez firmę produktach. Hurtownia Hadex razem z czołowym producentem kostki brukowej Libet Platinium ogłosiła wiosenną promocję dotyczącą wybranych produktów z kategorii nowości 2017. Wiosenna akcja obniża ceny wybranych produktów o 23% od ceny cennikowej, a więc niejako oferuje je po cenie, którą miałyby bez podatku VAT.

Od kilku lat kostka brukowa zyskuje coraz większą popularność, zwłaszcza jeśli chodzi o jej wykorzystanie jako materiał  do tworzenia nawierzchni ogrodowych. Co stoi za jej popularnością? Z pewnością czynników jest więcej, jednak jednym z najważniejszych są po prostu względy estetyczne oraz jej wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne – dobrze dobrana kostka brukowa spokojnie zniesie zmienną pogodę klimatu umiarkowanego i nacisk wywoływany przez poruszające się po niej samochody, nie tracąc przy tym niczego ze swoich walorów estetycznych.

Gdy decyzja o położeniu na podjeździe kostki brukowej zostanie podjęta, pora na wybór odpowiedniego modelu kostki, te bowiem są dostępne w wielu wzorach i kolorach, które różnią się od siebie takimi aspektami jak kształt, krawędzie, powierzchnia, wielkość czy wreszcie, kolor. Firma Libet Platinium posiada w swojej ofercie szeroki wybór kostek, takich jak np. kostki szlachetne o powierzchni śrutowano-szczotkowanej czy kostki szlachetne o powierzchni płukanej. Wszystkie modele wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują, że posłuży ona przez wiele lat, bez pęknięć czy innych uszkodzeń. Właśnie dlatego tak wiele osób sięga ostatnio po produkt jakim jest kostka brukowa. Gliwice i Jastrzębie Zdrój to miejscowości, w których znajdują się oddziały firmy Hadex, która przygotowała w nich specjalnie dla swoich klientów ogródki wystawowe z produktów Libet, istnieje więc całkiem wygodna możliwość obejrzenia dostępnych w ofercie kostek brukowych, również tych z najnowszej kolekcji, na które przypada wiosenna promocja.