Porady i aranżacje

Libet radzi

Dobry projekt to podstawa

Dlaczego przy projektowaniu przestrzeni wokół domu warto sięgnąć po pomoc ekspertów

Projektowanie przestrzeni wokół domu tylko z pozoru wydaje się proste. Aby uniknąć niepotrzebnych błędów i eksperymentów, które w razie niepowodzenia mogą okazać się bardzo kosztowne, warto od razu powierzyć wykonanie projektu profesjonaliście. Jego wiedza i doświadczenie pomogą zamienić nasz ogród w piękne i funkcjonalne miejsce wypoczynku, którym będziemy cieszyć się przez długie lata.

więcej >>


Zmień swój standard na premium

To się opłaca!

Przy planowaniu kosztów wykonania nawierzchni z kostek brukowych ich cena jednostkowa nie jest dobrym doradcą.

więcej >>


Nowe szaty nawierzchni

Jak wymienić kostkę brukową?

Wymiana brukowanej nawierzchni bez wątpienia jest zadaniem łatwiejszym, niż pierwsze jej układanie. Bogatsi w doświadczenie i wiedzę możemy trafniej wybrać nowe materiały oraz uniknąć typowych błędów, które często obniżają efektywność naszych prac.

więcej >>

Bruk-Bet radzi

Postaw na prestige!

Warto inwestować w materiały wyższej jakości i cieszyć się estetyczną i wyjątkowo funkcjonalną nawierzchnią, której pielęgnacja niewiele będzie nas kosztować.

więcej >>


Czyścimy kostkę brukową

Kostka brukowa jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, jakie wykorzystuje się podczas aranżacji terenu wokół domu oraz w ogrodzie. Kiedyś pełniła jedynie funkcje praktyczne - dziś stała się elementem dekoracyjnym, o który należy w odpowiedni sposób dbać. Wbrew obiegowym opiniom, beton nie jest bowiem materiałem całkowicie bezobsługowym.

więcej >>


Stopnie blokowe

Piękne schody gotowe w jeden dzień!

Decyzja dotycząca wyboru materiału na schody zewnętrzne oraz ich rodzaju nie jest łatwa. Poszczególne rozwiązania różnią się między sobą konstrukcją, możliwościami jakie oferują w kwestii aranżacyjnej oraz nakładem pracy potrzebnej do ich wykonania. Jeśli chcemy zyskać na czasie, tak ważnym podczas realizacji inwestycji, warto skorzystać z gotowych rozwiązań – stopni blokowych. Przedstawiamy ich zalety oraz instrukcję montażu. 

więcej >>