Kariera

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex to firma z mocną pozycją na rynku i znaną marką wśród klientów. Prężnie działa od ponad 35 lat w branży budowlanej zajmując się kompleksową obsługą inwestycji oraz detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Mocnym wsparciem sprzedaży jest własna, nowoczesna flota samochodowa oraz fachowi pracownicy zatrudnieni w ośmiu Oddziałach na terenie Śląska, Krakowa oraz Łodzi. Jeśli cenisz sobie pracę w solidnej firmie i miłej atmosferze - Dołącz do nas!


Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA

miejsce pracy: Gliwice

HANDLOWIEC STACJONARNY I PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DORADCA

miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA

miejsce pracy: Kraków

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA

miejsce pracy: Łódź i okolice

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA

miejsce pracy: Ochaby

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA

miejsce pracy: Piekary Śląskie


Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji:

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, 44-268, ul. Łąkowa 2 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.