Centrum budowlane /

Klub profesjonalnych wykonawców od firmy ALPOL!

Klub profesjonalnych wykonawców od firmy ALPOL!

11.03.2024

Klub profesjonalnych wykonawców od firmy ALPOL!

ALPOL, zaufany producent współpracujący od lat z firmą HADEX, ruszył z Partnerskim Programem Lojalnościowym – Klub Profesjonalnych Wykonawców „BUDOWLANI LIDERZY” od 1 marca 2024 roku. Program jest skierowany do specjalistów zajmujących się profesjonalnymi pracami wykończeniowymi, szczególnie do tych specjalizujących się w pracach glazurniczych i posadzkowych.

Program ma na celu budowanie silnych relacji z marką ALPOL wśród profesjonalnych wykonawców. Członkowie Klubu mają dostęp do wysokiej jakości produktów ALPOL, a także do dodatkowych działań promocyjnych, szkoleń oraz wsparcia doradczego ze strony specjalistów. Program będzie rozwijany, obejmując kolejne grupy produktowe.

Jak działa program partnerski? Po prostu zbieraj punkty za zakupy produktów marki ALPOL i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody. Możesz zarejestrować swoje zakupy, gromadzić punkty i wymieniać nagrody na naszej dedykowanej platformie internetowej: www.programpartnerski.piotrowice.pl.

Każdy uczestnik otrzymuje punkty startowe (50 punktów) po rejestracji konta w Klubie oraz dodatkowe punkty (50 punktów) za polecenie programu innemu wykonawcy.

Wszystkie produkty biorące udział w I etapie programu możecie nabyć w sieci HADEX – sprawdźcie lokalizacje naszych oddziałów KONTAKT

Dołącz do liderów i współpracuj z nami!

Wróć do aktualności