Opiekun budowy

Decydując się na budowę domu decydujemy się na spore przedsięwzięcie.

Najpierw wybór odpowiedniej działki, następnie jej zakup i wreszcie można pomyśleć o projekcie domu. Warto na tym etapie skontaktować się z firmą wykonawczą, by móc powiązać ich doświadczenie i wiedzę praktyczną z rozwiązaniami zawartymi w projekcie. Dobrze jest także wybrać się do hurtowni budowlanej i spotkać z doradcą handlowym, który zaproponuje różne rozwiązania materiałowe zgodne z wymogami projektu i zrobi wycenę.

Do obsługi Inwestycji budowlanych tj. budowy domów, osiedli mieszkaniowych, budynków publicznych itp. zatrudniamy wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Posiadają oni fachową wiedzę i narzędzia pracy umożliwiające:

  • dojazd do klienta na budowę
  • sporządzanie aktualnych kalkulacji na różne materiały ścienne, dachowe i wykończeniowe
  • sporządzanie ofert, zamówień i dokumentów sprzedaży
  • monitorowanie dostaw i pilnowanie terminów realizacji
  • a także fachowe doradztwo podczas całego okresu budowy począwszy już od prac nad projektem

Klient, decydując się na obsługę przez przedstawiciela handlowego, zyskuje:

  • po pierwsze na czasie, ponieważ od początku do końca kontaktuje się tylko z jedną osobą, która jest wdrożona w temat, a która jest także osobą mobilną i w każdym czasie może podjechać na budowę bądź inne wskazane przez klienta miejsce i uzgodnić szczegóły
  • po drugie finansowo, ponieważ kupując towar na budowę kompleksowo można liczyć na znaczne upusty cenowe i korzystniejsze warunki dostaw

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

I. SIEĆ SKŁADÓW BUDOWLANYCH
o/Bieruń Paweł Nowak 604 527 448 pawel.nowak@hadex.pl
o/Gliwice Dorota Kuczera 728 940 264fgliwice@hadex.pl
o/Jastrzębie Maciej Galwas 606 815 334 maciej.galwas@hadex.pl
o/Jastrzębie Przemysław Bochenek 604 595 087 pbochenek@hadex.pl
o/Jastrzębie Artur Kajzerek 668 133 372 artur.kajzerek@hadex.pl
o/Katowice Mateusz Gawlik 662 194 052 mateusz.gawlik@hadex.pl
o/KatowiceMarek Prucia606 791 158marek.prucia@hadex.pl
o/Kraków Michał Borecki 608 089 569 fkrakow@hadex.pl
o/KrakówŁukasz Ryś666 010 252lukasz.rys@hadex.pl
o/ŁódźRafał Gabara608 356 288flodz@hadex.pl
o/Ochaby Piotr Fusik 600 473 362 piotr.fusik@hadex.pl
o/Piekary Wioleta Włodarczyk 600 439 702 fpiekary@hadex.pl
II. SALON OKIEN I DRZWI HADEX - Autoryzowany Punkt Sprzedaży Porta Drzwi
o/Jastrzębie Marta Odróbka 600 439 701 marta.odrobka@hadex.pl
o/Jastrzębie Aleksandra Salamon 662 184 888 aleksandra.salamon@hadex.pl
o/Jastrzębie Barbara Wnęk 666 010 251 barbara.wnek@hadex.pl
o/Gliwice Mirosław Gandawski 660 731 727 miroslaw.gandawski@hadex.pl
o/Gliwice Danuta Mazur 602 815 000

stolarkagliwice@hadex.pl

III. Autoryzowany Punkt Sprzedaży - Libet Platinium
o/Gliwice Sprzedaż 32 300 6273 centrumkostki@hadex.pl
o/Gliwice Karol Kuś 606 933 381 karol.kus@hadex.pl