O nas

Hadex – kompleksowo dla branży budowlanej

Obserwujemy rynek budowlany od blisko 30 lat i doskonale wiemy, że Klient potrzebuje kompleksowych rozwiązań. Dlatego konsekwentnie tworzymy Grupę Hadex, w ramach której dostarczamy naszym Partnerom wszystko, co jest niezbędne do budowy, remontu, wykończenia wnętrz czy aranżacji terenu wokół domu.

Prowadzimy jedną z największych na Śląsku sieci hurtowni materiałów budowlanych, które trafiają nie tylko do polskich, ale także europejskich kontrahentów. Naszym Klientom zapewniamy wybór spośród najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych, szybką realizację zamówień oraz najlepszą ofertę.

 

Stały rozwój, który procentuje zaufaniem Klientów

5 lat to może być przypadek. 10 – szczęście. Jednak 30 lat obecności na rynku świadczy wyłącznie o zaufaniu ze strony Klientów do marki Hadex. Zaufaniu, które wyrażają każdego dnia wybierając naszą ofertę.

Firma Hadex swoją działalność rozpoczęła w 1986 roku. Z małej hurtowni w Jastrzębiu-Zdroju wyrośliśmy na jednego z czołowych dostawców materiałów budowlanych dla mieszkańców południowej Polski.
Dynamiczny rozwój naszej firmy nastąpił po zmianach ustrojowych w Polsce. Wówczas rozpoczęliśmy uruchamianie nowych oddziałów w Piekarach Śląskich, Katowicach, Ochabach Małych, Bieruniu, Tychach, Zebrzydowicach i Gliwicach.
Silną pozycję budujemy także poza Śląskiem, czego dowodem są nasze oddziały w Krakowie i Łodzi. Obecnie zatrudniamy około 100 osób, planując dalsze zwiększenie zasobów kadrowych – pozwoli nam to na jeszcze lepszą i sprawniejszą obsługę Klientów.
Od 1999 roku działamy jako Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju. Naszym Klientom inwestycyjnym i indywidualnym gwarantujemy najszerszy na rynku wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych najwyższej jakości.
Jesteśmy członkiem niezależnej Grupy Polskich Hurtowni Materiałów Budowlanych – symbolu jakości, terminowości i skupienia na potrzebach Klienta. Uczestniczymy również w eventach branżowych i udzielamy się na forach. Nasze zaangażowanie zostało docenione przez Klientów, dzięki czemu możemy poszczycić się takimi prestiżowymi nagrodami jak: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Polski Sukces czy Diamenty Miesięcznika Forbes. To utwierdza nas tylko w przekonaniu, że obraliśmy właściwą drogę rozwoju.

 

 

Hadex to także spółka deweloperska Hadex Development

sprawdź >>

Hadex dziś tworzy silną Grupę przedsięwzięć dających pełen przekrój rozwiązań inwestycyjnych:

1. Hadex – Sieć Składów Budowlanych i Obsługa Inwestycji
2. Hadex – Deweloper realizujący duże projekty inwestycyjne na Śląsku
3. Hadex – Profesjonalne Salony Okien i Drzwi
4. Hadex – Usługi Transportowe
5. Hadex – Centrum Kostki Brukowej

Współtworzymy sektor budowlany w Polsce i jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój realizując projekty od mieszkań i domów po wielkie inwestycje.

 

Hadex to przede wszystkim ludzie

Hadex to marka innowacji, oparta na solidnych filarach. Dwa z nich są dla nas szczególnie ważne. To pracownicy i Klienci. Zaangażowanie naszej kadry każdego dnia przyczynia się do budowania rozpoznawalności marki, jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Inwestujemy w wiedzę i umiejętności naszych pracowników. To przekłada się na wzrost zaufania Klientów.
Hadex dba o to, aby Klienci – zarówno inwestycyjni, jak i indywidualni – nawiązywali z nami trwałe relacje. Chcemy być dla nich partnerem, a nie jedynie siecią hurtowni, jakich wiele w naszym kraju. Dlatego regularnie organizujemy jesienne targi budowlane – źródło fantastycznych i praktycznych inspiracji.
Dlatego również zapraszamy naszych Klientów na wyjazdy integracyjne, podczas których możemy w przyjaznej atmosferze zacieśniać relacje i dowodzić, że biznes tworzą przede wszystkim ludzie. Tak rozumiemy działalność nowoczesnej, prokonsumenckiej firmy.

 

Hadex idziemy z duchem czasu

30 lat na rynku nie oznacza, że stawiamy wyłącznie na klasyczne rozwiązania. Obserwujemy i rozumiemy zmiany, jakie zaszły w naszym świecie. Uczestniczymy w nich poprzez wyjątkową w branży aktywność w Internecie, gdzie dzielimy się z naszymi Klientami poradami i informacjami z życia naszej firmy.
Internet stał się dla naszych Klientów źródłem cennej wiedzy i inspiracji. Nie mogło nas w nim zabraknąć. Prowadzimy własne profile na Facebooku i na Google+. Regularnie rozsyłamy newsletter, udzielamy się na internetowym forum Muratora, informujemy o nowościach za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji, w tym poprzez stronę www.
W przyszłości planujemy również uruchomić prężnie działający sklep internetowy, dzięki któremu znacznie zwiększy się zasięg naszej oferty.
W Internecie widzimy miejsce naszego rozwoju, a nie zagrożenie. Jako nowoczesna firma stawiająca na bliski kontakt z Klientem świadomie wykorzystujemy ten kanał komunikacji i będziemy to robić konsekwentnie.

 

Hadex Development

Sprawdź