Promocja

W zestawie taniej z Blue Dolphin!

Tylko teraz rozdajemy gratisy do zakupów! Sprawdź jak je dostać >>

Zastanawiasz się nad metamorfozą wnętrz? Jeśli tak, to zacznij od koloru ścian w pomieszczeniach, bo nie dość że jest to szybki sposób na efektowną zmianę, to dodatkowo teraz masz szansę zrobić to jeszcze taniej!

 

Wszystko dzięki nowej promocji produktów Blue Dolphin, z którą dostajesz gratisy kupując w naszych hurtowniach. Kiedy taki gratis będzie Ci się należał?

  1. Przy zakupie trzech Taśm Tynkarskich dla Profesjonalistów czwartą otrzymasz w gratisie
  2. Do zakupu zestawu wałków serii 330 dostaniesz taśmę malarską zupełnie za darmo

 

Promocja trwa do 31 stycznia 2021 r., a więc przez dwa miesiące możesz stale korzystać z darmowych gratisów! Wystarczy że w tym celu odwiedzisz jedną z naszych hurtowni.

 

Dlaczego warto wybrać akurat zestaw wałków serii 330?

  1. wydajniejsze dzięki innowacyjnemu materiałowi, który dużo chłonie, a zarazem lepiej oddaje farbę i nie pozostawia włosia.
  2. Z nimi oszczędzasz kilkakrotnie, ponieważ skosy na końcach eliminują nawarstwianie farby na krawędziach, dzięki czemu zużywasz jej mniej. Dodatkowo możesz go wielokrotnie używać, gdyż wałek zachowuje pierwotną puszystość, a dodatkowo uchwyt nie posiada skomplikowanego mocowania.
  3. Masz gwarancję jakości, ponieważ uchwyt na wałek jest stworzony z trwałego, nylonowego i łożyskowanego cylindra z zatrzaskiem na wałek, który jest mocowany na mocnym, chromowanym profilu. Do tego rączka zapewnia prawdziwy komfort w trakcie pracy.

 

Mortgage-concept-by-money-house-from-the-coins

Powrót