Centrum budowlane /

Wiosenna promocja na produkty WIŚNIOWSKI

Wiosenna promocja na produkty WIŚNIOWSKI

26.04.2024

Wiosenna promocja na produkty WIŚNIOWSKI

Zyskaj rabaty, które Ci pasują. Zamów bramy, okna, rolety, drzwi i ogrodzenia marki Wiśniowski z rabatem do -35% w sieci Salonów Okien i Drzwi HADEX. Dom to układanka, a jej ułożenie jest proste, gdy wszystkie elementy do siebie pasują. Wybierz kompletny zestaw produktów dla swojego domu ciesz się komfortem na lata.

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI

Wybrane automatyczne bramy garażowe UniPro i UniTherm z rabatem do -25%.

UniPro – uniwersalna brama, która sprawdzi się zarówno w garażach w bryle domu, jak i tych wolnostojących. Daje Ci szerokie opcje personalizacji: wybieraj spośród aż 5 rodzajów przetłoczeń, czterech struktur, przeszkleń, setek kolorów, różnych rodzajów konstrukcji i aż 42 oklein.

UniTherm – brama klasy PREMIUM – stworzona z myślą o wymagającym budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Ciepła konstrukcja paneli INNOVO pozwoli Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie – UniTherm jest o ponad 20% cieplejsza niż rynkowe standardy!

Okna i drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI

Wybrane okna i drzwi tarasowe PVC WIŚNIOWSKI z rabatem nawet do -35%. To te elementy domu, które do wnętrza mają wpuścić naturalne światło, a równocześnie ochronić je przed hałasem i chłodem. Drzwi tarasowe odpowiadają za komfortowe połączenie domu z jego otoczeniem. Połącz to, co najlepsze: wysoką jakość, przemyślane wzornictwo i doskonałą termoizolację.

Rolety zewnętrzne WIŚNIOWSKI

Do okien dobierz rolety PROTECTA w kilku wariantach montażu z rabatem -35%! Latem ochronią przed intensywnymi promieniami słońca, a zimą zatrzymają więcej ciepła w środku – dzięki temu oszczędzisz na klimatyzacji i ogrzewaniu. Ich konstrukcja wyciszy dźwięki z zewnątrz i sprawi, że Twoja prywatna przestrzeń będzie oazą nawet w gęstej zabudowie.

Drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI

Drzwi CREO w kolorystyce DECOR i drzwi NOVA z ukrytymi zawiasami z rabatem do -10%.

Drzwi skonstruowane z aluminium – lekkiego i niezwykle odpornego materiału.

Drzwi zewnętrzne CREO – posiadają najwyższą klasę klimatyczną, są tak szczelne, że nie wymagają zadaszenia i mają aż 10-letnią gwarancję. Wybierz wymarzony wzór i stwórz drzwi, które doskonale wpiszą się w Twój plan.

Drzwi zewnętrzne NOVA – uniwersalne rozwiązanie dla domu: nie wymagają zadaszenia, są szczelne, stabilne i ciepłe. Możesz wybrać dla nich klasę antywłamaniową RC2 i w pełni dopasować wizualnie. Połącz w nich wysoką jakość i świetny design.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI

Kup jeden z wybranych modeli ogrodzeń posesyjnych z rabatem do -5%.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to systemy składające się z bram wjazdowych, przęseł, furtek i wielu akcesoriów. Jak układankę dopasowujesz je do swojej posesji i potrzeb. Na ogrodzenia w technologii Duplex jest aż 10 letnia gwarancja antykorozyjna!

Program Czyste Powietrze 2024

Bramy, okna i drzwi w ofercie specjalnej spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”. Zamów je i zyskaj podwójnie! Zapraszamy do naszych Salonów Okien i Drzwi HADEX. Znajdziesz nas w: Jastrzębie-Zdrój, Bieruń, Gliwice oraz Kraków.

Wróć do aktualności